SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Heyecan, Adrenalin, Macera Bu Parkta….

Heyecan, Adrenalin, Macera Bu Parkta….

A - +

Ana Manşet - 09.06.2023 - 20:29

Heyecan, Adrenalin, Macera Bu Parkta….

Macera severlerin heyecanla beklediği macera parkta çalışmalar tamamlandı ve açılış öncesi son kontrolleri Başkan Dinçer yaptı.

Aksaray Belediyesinin Kılıçarslan parkı içerisinde 8 Bin metrekare alan üzerine yaptığı macera parkta birbirinden heyecanlı ve eğlenceli parkurlar meraklılarını bekliyor.

Yapımı tamamlanan macera parkta açılış öncesi incelemelerde bulunan Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şunları söyledi. “Şehrimizin sosyal yaşantısına katkı sağlayacak alanlar oluşturmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda hemşerilerimizin her etabında farklı bir heyecan yaşayacakları gündelik yaşamın rutinlerinden uzaklaşabilecekleri macera parkımız şehrimize renk katacak. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Macera Park’ın içerisinde 360 metre Zipline, Survivor Parkuru, Salto Trambolini,12 metre uzunluğunda Dev Salıncak, 24 Oyunlu İp Parkuru, File Zıplama Oyun alanı, Serbest Düşüş ve Kader Atlayışı Oyun alanı ve 15 Metre Etkinlik Kulesi yer alıyor.

Spor ve eğlencenin bir arada olduğu macera park Aksaray’da daha önce deneyimlenmemiş birçok heyecanın yeni adresi olacak.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021