Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Hedefimiz 31 Mart Akşamı Yeni Bir Başarı Öyküsü Yazmaktır

Hedefimiz 31 Mart Akşamı Yeni Bir Başarı Öyküsü Yazmaktır

A - +

Ana Manşet - 12.03.2024 - 11:39

Hedefimiz 31 Mart Akşamı Yeni Bir Başarı Öyküsü Yazmaktır

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde yeni bir başarı öyküsü yazmayı hedeflediklerini bildirdi.

Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür ve tüm teşkilat üyelerinin katılımı ile İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarının Seçim İrtibat ofislerinin açılışları yoğun katılım ile tamamlandı.

Her bölgede Seçim İrtibat ofislerinin açılışlarını adeta miting havasında açtıklarını aktaran Aksaray İl Başkanı Aktürk, milletin 22 yıldır liderine ve onun yol arkadaşlarına, demokrasisine, davasına sahip çıktığını, ilk günkü aşk ve heyecanla 31 Mart akşamı sandığa mührünü vurmak için hazır ve son derece kararlı beklediğini anlattı.

AK Parti’nin Türkiye Yüzyılı vizyonunu ortaya koyduğunu ve Cumhuriyet tarihinin en büyük kalkınma hamlelerini, yeniliklerini, icraatlarını hayata geçirdiklerine işaret eden Aktürk, milletin desteğiyle 14 ve 28 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı’nın kapılarının ardına kadar açıldığına dikkati çekerek, “31 Mart akşamı milletimizin desteğiyle Aksaray’ımızı Türkiye Yüzyılı şehri yapmak için yine Aksaray’da bütün Türkiye’de yeni bir destan yazmak için hazırız, kararlıyız. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı Zafer Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde bizim olacak.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021