Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » “Halkın duyulmamış sesi olacağız”

“Halkın duyulmamış sesi olacağız”

A - +

Aksaray Haberleri - 23.04.2015 - 18:51

“Halkın duyulmamış sesi olacağız”

24. Dönem Milletvekili ve 25. Dönem AK Parti Aksaray 1. Sıra Milletvekili Adayı İlknur İnceöz seçim çalışmalarına büyük bir hız ile başladı. Aksaray’lı bayanlarının gururu ve bir ilk olarak seçilmiş ilk Kadın Milletvekili olan İlknur İnceöz Aksaray için geçmiş tecrübeleriyle yapacağı güzel işleri anlatmak adına halkımız buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Teşkilat mensupları ile Agaçören ilçemizi ziyaret eden İlknur inceöz, beraberinde Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile birlikte katıldığı temel atma ve açılış töreninde halkın büyük ilgisi ile karşılaştı. Halkın duyulmamış sesi olacağız diyen İlknur inceöz sizlerin desteği ile bizlerin gücümüze güç katarak çalışmaya devam edeceğiz. Siz Aksaraylılar ve Ağaçörenliler hizmetin en iyisini layıksınız, dedi.

Öncelikli olarak Ağaçören İlçesi Toplu Temel Atma törenlerine katılan Milletvekili Adayı İlknur İnceöz Saat Kulesi ve Düğün salonu yapılarının ilçeye hayırlı olması temennilerinde bulundu. Gelişen ilçeler imar yapıları ile göze çarparlar bizlerde ilçelerimi geliştirmek için buradayız, dedi.

Toplu Temel Atma Törenin ardından Pazar esnafını ziyaret eden İnceöz esnaflarla teker teker görüşüp onların temenni, istek ve taleplerini dinledi. Ağaçören İlçesi Kaymakamı Murat Aydın’ı makamında ziyaret eden Milletvekili Adayımız İlknur İnceöz, Ağaçören’in eksik ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Gelişebilmek, faydalı olabilmek için birlikte çalışmalıyız diyen İnceöz Kaymakam Aydın ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. Ağaçören ilçesi Öğretmenevini de ziyaret eden İnceöz birlikte yürümek demek bütün olmak demektir, emek vermek demektir. Yolumuz engelsiz olmayacak ama bizler engelleri aşabildiğimiz için Ak Kadroların mensuplarıyız dedi. Ziyaretini esnafında ilçe Ziraat Odasını da unutmayan İlknur İnceöz ve Teşkilat Mensupları Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Cevdet Salcan ile görüştü. il ve ilçelerinin kalkınması için önemli bir katkısı olduğunu vurgulayan İnceöz birlikte kol kola çalışmalıyız ki ticari kapasitemiz yükselsin, dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021