Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Halk Otobüsü Şoförlerine Farkındalık ve İletişim Eğitimi Sona Erdi

Halk Otobüsü Şoförlerine Farkındalık ve İletişim Eğitimi Sona Erdi

A - +

Aksaray Haberleri - 08.05.2015 - 11:21

Halk Otobüsü Şoförlerine Farkındalık ve İletişim Eğitimi Sona Erdi

Aksaray Belediyesi, şehir içi toplu taşıma araçlarını moderninize etmesinin ardından Üniversite ile birlikte yaptığı protokol gereği toplu taşıma şoförlerine yönelik ‘Farkındalık ve İletişim’ eğitimi verdi.

Aksaray Belediyesi’nin Aksaray Üniversitesi işbirliği ile 3 hafta önce başlayan toplu taşıma şoförlerine yönelik ‘Farkındalık ve İletişim’ eğitimi sona erdi. Eğitim kapsamında 250 civarında şoföre stres yönetimi, öfke kontrol becerileri, halka ile daha güzel iletişim kurulması konusunda eğitimler verildi. Eğitime katılan tüm toplu taşıma şoförlerine katılım sertifikası verileceği bildirildi.

Belediye Konferans Salonunda düzenlenen programa Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Minibüsçüler Odası Başkanı Veysel Öztürk, ASÜ Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Selahattin Çavuş, Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Figen Akça ve çok sayıda şoför katıldı.

Başkan Yazgı, şoförlere hitaben yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi “ Üniversite ile yapmış olduğumuz protokol sonucu sosyal toplumun paydaşlarından olan toplu taşıma şoförlerinin halkla iletişimin ve bu konudaki hizmet kalitesini artırmak için 3 haftalık bir eğitim semineri düzenledik. Alanında uzman olan öğretim üyelerimiz sizlere halk ile iletişim, empati kurma, beden dili, olumlu stres yönetimi, öfke kontrolü ve tam ileti kurmanın faydaları konusunda çok önemli bilgiler aktararak yeni bir bakış açısı kazandırdılar.

Bizim bu eğitim seminerini düzenlemekteki amacımız; hizmet ederken her noktada insanların memnuniyetini arttırmak. Memnuniyet konusunda da iyi noktalara getirmeye çalışmak. Malumunuz büyüyen ve gelişen bir şehrimiz var. Bölgenin parlayan yıldızı olmayı hedeflediğimiz için biz bu hedefi sizlerle beraber gerçekleştireceğiz. Bu eğitim sürecinde Üniversiteden gelen hocalarımıza, Oda Başkanımıza ve tüm katılımcı şoför kardeşlerimize teşekkür ediyorum”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021