SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Güçlü Hükümet Güçlü Meclisle Ancak Başarılı Olabilir

Güçlü Hükümet Güçlü Meclisle Ancak Başarılı Olabilir

A - +

Ana Manşet - 10.05.2023 - 21:53

Güçlü Hükümet Güçlü Meclisle Ancak Başarılı Olabilir

AK Parti Aksaray Milletvekili, 28. Dönem Milletvekili adayı Hüseyin Altınsoy, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde karşılarındaki ittifak adayını dış güçler başta olmak üzere FETÖ’cülerin, PKK’nın ve PYD’nin desteklediğini söyleyerek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı da yol arkadaşlarını da aziz milletimiz destekliyor. Her seçimde olduğu gibi milli irade yine tecelli edecek” dedi.

AK Parti hükümeti olarak tüneller açtık, denizlerin altından geçtik, yolları böldük milleti birleştirdik ama ‘milleti böldürtmeyiz’ diyen 28. Dönem Milletvekili adayı Hüseyin Altınsoy, “Bugün topraklarımız üzerinde hain planlar var. 14 Mayıs seçimlerinde ciddi bir durumla karşı karşıyayız. Bu seçimde ilk defa karşımızdaki ittifak adayını FETÖ’cüler, PKK, PYD ve onların arkasındaki dış güçler destekliyor. Bugün özellikle Batı dünyası Türkiye seçimine odaklanmış. Tek dertleri dünyaya meydan okuyan, hem masada, hem sahada Türkiye’yi söz sahibi yapan, savunma sanayisi başta olmak üzere, yerli ve milli üretimlerimizle dışa bağımlığımızı bitirme noktasına getiren Cumhurbaşkanımız gitsin de ne olursa olsun. Hesaba katmadıkları tek şey var, milletimizin iradesi. 15 Temmuz’da nasıl gereken cevabı vermişsek, bu seçimde de milletimizin iradesi tecelli edecek ve gereken cevabı vereceğiz. Recep Tayyip Erdoğan’ı da rekor oyla Yüz Yılın Cumhurbaşkanı seçeceğiz.”

“GÜÇLÜ HÜKÜMET GÜÇLÜ MECLİSLE ANCAK BAŞARILI OLABİLİR”

Sadece Cumhurbaşkanı’nı seçmekle her şeyin tamam olmayacağını vurgulayan Altınsoy, “Recep Tayyip Erdoğan’ı seçmekle yetinmeyeceğiz önümüze iki tane sandık gelecek, bir Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan için, biri de Cumhurbaşkanımızın milletvekili aday listesi için. Dolayısıyla mecliste Cumhurbaşkanımıza güçlü bir milletvekili desteği verelim. Çünkü güçlü hükümet güçlü meclisle ancak başarılı olabilir” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021