Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Girişimci İş Kadınları Derneğinden Nezaket Ziyareti

Girişimci İş Kadınları Derneğinden Nezaket Ziyareti

A - +

Aksaray Haberleri - 02.04.2015 - 12:29

Girişimci İş Kadınları Derneğinden Nezaket Ziyareti

Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Hatice Eroğlu ve yönetimi Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Girişimci İş Kadınlarının bir araya gelerek oluşturdukları Girişimci İş Kadınları Dernek Başkanı Hatice Eroğlu beraberinde yönetimiyle birlikte Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu. Dernek olarak hazırladıkları projeleri Başkan Yazgı’ya anlatan yatırımcı iş kadını Hatice Eroğlu, bu konuda belediyeden destek beklediklerini söyledi.

Başkan Haluk Şahin Yazgı ziyaretten dolayı Dernek Başkanı Hatice Eroğlu ve yönetimine teşekkür etti. Ekonomide ve yatırım konusunda son yıllarda hanımların söz sahibi olmaya başladığını örnekler vererek açıklayan Başkan Yazgı, “İş hayatında olsun, siyasette olsun hanımlar artık her alanda söz sahibi olmaya başladı. Biliyorsunuz hükümetin hanımlara yönelik başlattığı pozitif ayrımcılık kadınlara ve hanımlara verilen önemin en açık örneğidir. Belediye olarak her konuda hanımlara gereken desteği vermeye özen gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

Girişimci İş Kadınları Dernek Başkanı Hatice Eroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programına katılarak kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Yazgı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021