Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » “Esnaf kardeşlerim endişeniz olmasın bizim yolumuz HAK yoludur”

“Esnaf kardeşlerim endişeniz olmasın bizim yolumuz HAK yoludur”

A - +

Aksaray Haberleri - 20.04.2015 - 14:13

“Esnaf kardeşlerim endişeniz olmasın bizim yolumuz HAK yoludur”

Aksaray 3. Sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük Cumartesi Pazarı esnafını ziyaret etti. Pazarcı esnafın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Hüyük esnaflarla hemhal olmak için geldik dedi.

“Yeni dönemde esnaflarımız sürekli iletişim halinde olacağız mağdur olmaları için ne gerekiyorsa yapacağını söyleyen Hüyük, esnaflarımız mağdur olmayacak ürettiği ürünün hakkını alacaklar. Bizi ortalıkta boş vaatlerle dolaşıp karalama yapanlardan ayıran yönümüz 13 yıllık iktidarlık döneminde yapılan çalışmalarımızdır. Enflasyon oranları, ekonomimizin gidişatı her şeyi gözler önüne seriyor. Aksaray’ın Aksaray’ı tanıyan bir evladı olarak ilimiz için çalışacağım, dedi.

Pazar esnafı ile teker teker ilgilenip istek, temenni ve şikâyetlerini dinleyen Hüyük, talepleri danışmanlarına detaylı bir şekilde not olmalarını istedi. Pazar esnafı güler yüzlü Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük’e memnuniyetlerini belirttiler. Ak partiye verdiğiniz oylarınız helaldir. Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Başkanımız, Başbakanımız Sn.Ahmet Davutoğlu’nun emanetine sahip çıkacaklarını ifade ettiler.

Esnaf kardeşlerim endişeniz olmasın bizim yolumuz HAK yoludur diyen Hüyük, kendisine büyük sorumluluk yüklendiğini ve bunun bilincinde olduğunu belirtti. Bu yük bize ülkemiz için ilimiz için daha çok çalışma azmi verdiğini belirterek cumartesi pazarından ayrıldı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021