Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Eskil’de SODES Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Eskil’de SODES Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

A - +

Aksaray Haberleri - 15.04.2015 - 9:42

Eskil’de SODES Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Aksaray Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi tarafından Eskil İlçesinde 2015 SODES uygulamaları usul ve esasları hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Aksaray Valiliği Proje Koordinatörlerinden Yusuf Mermer ve Oğuz Ölmez, Eskil Kaymakamlığı proje komisyonuna toplumsal bütünleşmenin sağlanmasını amaçlayan SODES uygulamaları hakkında bilgi verdi. Akabinde Eskil Kaymakamı Mustafa İlhan da kamu görevlileri ve projelere ilgi duyanlarla bir toplantı yaptı. Kaymakam İlhan, sosyal destek projelerine önem verdiklerini belirterek 2014 yılında birçok sosyal destek projesini hayata geçirdiklerini söyledi. Eskil Kaymakamı “SODES projeleri ile özellikle sosyal, ekonomik ve fiziki yönden dezavantajlı bireyler desteklenmektedir” diyerek, Aksaray Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi tarafından ilçelerde böyle bir program düzenledikleri için teşekkür etti. Toplantıya Eskil Kaymakamlığı Proje Komisyonun yanı sıra davetliler katıldı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021