Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Engelli Öğrencilere Adile Ataklı’dan örnek davranış

Engelli Öğrencilere Adile Ataklı’dan örnek davranış

A - +

Aksaray Haberleri - 23.05.2015 - 16:47

Engelli Öğrencilere Adile Ataklı’dan örnek davranış

Aksaray Özel Eğitim ve Uygulama Merkezine devam eden engelli öğrenciler ve aileleri, Nevşehir ve Kayseri gezisi gerçekleştirdiler.

Aksaray Valisi Şeref Ataklı’nın eşi Adile Ataklı’nın ve Anneler Derneği Aksaray Şubesinin katkı ve destekleri ile gerçekleştirilen gezi programında, zihinsel engelli öğrenciler aileleri ile birlikte Nevşehir ve Kayseri illerine gittiler.

Aksaray Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi Müdürü Esra Meşincigiller, Engeller haftasının hemen akabinde günü birlik gerçekleştirilen Nevşehir ve Kayseri gezisini değerlendirerek, “Engelli öğrencilerimiz ve aileleri ile birlikte Nevşehir ve Kayseri illerini ziyaret ettik. Engelli çocuklarımız ve anneleri çocukları ile birlikte moral depoladılar”. Nevşehir’de turistik bölgeleri gezerek Kayseri’ye geçtiklerini ifade eden Okul Müdürü Meşincigiller, “Kayseri’de bulunan Özel Eğitim ve Uygulama Okulunu gezdik, Kayseri Hayvanat Bahçesini de ziyaret ederek, engelli çocuklarımızın sadece televizyonlarda görebildikleri hayvanları görmelerini sağladık, Engelli çocuklarımızın sosyalleşmesi açısından oldukça verimli geçen bir gezi programı oldu. Bu gezinin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen ve her zaman her programda engelli çocuklarla birlikte olan Adile Ataklı’ya ve Anneler Derneği Aksaray Şubesine okulumuz, öğrencilerim ve aileleri adına teşekkür ediyorum” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021