Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » El Ailem adlı tiyatro gösterisi Aksaraylı sanatseverlerle buluşuyor.

El Ailem adlı tiyatro gösterisi Aksaraylı sanatseverlerle buluşuyor.

A - +

Ana Manşet - 10.06.2023 - 18:18

El Ailem adlı tiyatro gösterisi Aksaraylı sanatseverlerle buluşuyor.

Aksaray Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen “El Ailem” adlı tiyatro gösterisi Aksaraylı sanatseverlerle buluşuyor.

Aksaray Belediyesi Haziran ayı içerisinde kültür ve sanat etkinliklerini sürdürüyor. Daha öncede çocuklara yönelik gerçekleştirilen müzikallerden tam not alan Aksaray Belediyesi tiyatro severlerin beğeneceği “El Ailem” adlı tiyatro gösterimine ev sahipliği yapacak.

Hüzünlü komedi tarzındaki tiyatro gösterimi 16 Haziran Cuma günü saat 20.30’da Aksaray Kültür Merkezinde ücretsiz olarak sahnelenecek. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, herkesi tiyatro oyununa davet ederek yaz boyunca kültür sanat etkinliklerinin artarak devam edeceği müjdesini de verdi.

Kadrosunda Pınar Ataer, Mehmet Elmas, Murat Donat ve Yaşar Aycacı’nın yer aldığı gösterim daha önce de sanat eleştirmenlerinin beğenisi toplamış ve oyun izleyicilerden tam not almıştı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021