Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Egemenlik Ulusta ise Vekilleri Neden Siz Belirliyorsunuz?

Egemenlik Ulusta ise Vekilleri Neden Siz Belirliyorsunuz?

A - +

Aksaray Haberleri - 22.04.2015 - 10:14

Egemenlik Ulusta ise Vekilleri Neden Siz Belirliyorsunuz?

CHP Aksaray İl Başkanı Doğan Koşar yaptığı yazılı açıklamada; Ulusal Savaşın tek amacı, yurdu dış saldırıdan kurtarmak olduğu halde; bu savaşın, başarıya ulaştıkça, Ulusal Egemenliğe Dayanan Yönetimin bütün ilkelerini ve kurumlarını, evre evre, bugünkü döneme kadar gerçekleştirmesi, olağan ve kaçınılmaz bir Tarih Akışı idi. Bu kaçınılmaz Tarih Akışını, gelenekten gelen alışkanlığı ile hemen sezinleyen Padişah Soyu; ilk andan başlayarak, Ulusal Savaşımın, amansız bir düşmanı oldu.” demiştir.

Türkiye Cumhuriyeti çıktığı çağdaşlık yolunda bu gün 57 müslüman ülkede birinci sıradadır. TBMM’nin açılması çağdaş Türkiye’nin kuruluşunun meşalesidir. Bu gün egemenliğin ulusta olduğu ülkemizde milletin vekillerini millete belirlettirmeyenlere şunu sormak istiyoruz. “EGEMENLİK ULUSTA İSE VEKİLLERİ NEDEN SİZ BELİRİYORSUNUZ?”

Astığı astık, kestiği kestik, babadan oğla geçen iradenin milletin meclisine teslim edildiği, dürüst temiz bir toplum, çalışanların insanca yaşadığı, hukuki yollardan hakkını aradığı, güçler ayrılığının saygı gördüğü, yürütmenin yargı yolu ile denetlenebildiği, seçimle gelip seçimle giden demokratik yönetimlerin ve adaletli bir toplumun hedeflendiği, Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının dehası ile çocuklarımıza teslim edilerek güvence altına alınan, günümüzün bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021