SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Demir, Pazarcının Derdini Bilen Bir Belediye Başkanı Olacağım

Demir, Pazarcının Derdini Bilen Bir Belediye Başkanı Olacağım

A - +

Ana Manşet - 26.02.2024 - 10:53

Demir, Pazarcının Derdini Bilen Bir Belediye Başkanı Olacağım

Aksaray Belediye Başkan adayı Pelinsu Yıldırım Demir ve CHP teşkilatı, Aksaray Cumartesi Pazarı’nı ziyaret ederek pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Pazar yerinde yoğun ilgiyle karşılanan Yıldırım Demir’in yolu sık sık fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar tarafından kesildi.Yıldırım Demir değişim ve dönüşüm vurgusu yapan vatandaşlarla şehrin sorunları ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Pelinsu Yıldırım Demir, Aksaray’ın geleceği için yapılacak değişim ve iyileştirmeler konusunda fikir alışverişinde bulunarak halkın nabzını tuttu. Pazarda esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla detaylı bir şekilde konuşarak hizmet beklentilerini dinleyen Yıldırım Demir Projelerinden bahsetti.

Belediye Başkan Adayı Yıldırım Demir, Aksaray’ın daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için yapmayı planladıklarını vatandaşlarla paylaşırken “Aksaray’ın potansiyelini ortaya çıkaracak projeler üzerine çok düşündük ve liyakatli bir kadroyla bunları hayata geçirmek için sizlerden yetki istiyoruz. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla şehri yöneteceğimize söz veriyoruz. Hepimiz aynı sorunları yaşıyor, aynı çözümleri bekliyoruz. Gelin şehrimizi el birliği ile yönetelim. Aksaray’ın kaybedecek bir 5 senesi daha yok. Çocuklarımızın geleceği için bu değişimi yapmak zorundayız. Ben pazarda gezen, pazarcının derdini bilen bir başkan olacağım.” dedi.

Pelinsu Yıldırım Demir ayrıca, pazarcı esnafının pazar yerleri konusunda ki isteklerini de not alırken yönetimi devraldıklarında kendileri ile bir araya gelerek onların istekleri doğrultusunda yapılacakları yapmaya söz verdi.

Bu samimi buluşma, Aksaraylıların CHP Adayına olan güvenini artırırken, vatandaşlar tarafından şehrin geleceği için umut verici bir adım olarak değerlendirildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021