SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Değişim Şart Umudumuz Sende

Değişim Şart Umudumuz Sende

A - +

Ana Manşet - 26.04.2023 - 22:53

Değişim Şart Umudumuz Sende

Büyük Bölcek Caddesi esnafını iş yerlerinde ziyaret eden Millet İttifakı Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk ve arkadaşları esnafın yoğun teveccühü ille karşılaştı.

Milletveili Adayı Ertük defalarca ziyaret ettiği Bölcek Caddesi esnafını dün akşamüzeri bir kez daha ziyaret etti. Esnafın tamamı yüksek fşyatlardan, hayat pahalılığından ve kendilerini Ali Abbas Ertürk hariç hiçbir siyasinin seçi harici ziyaret etmediğinden şikâyet etti.

Ali Abbas Ertürk ile konuşan birçok esnaf iş yerlerini döndüremediklerini, memlekette düzenin iyice bozulduğunu dile getirirken ‘’ bu düzen artık böyle gitmez. Değişim şart. Bizler artık mevcut vekilleri mevcut siyasileri görmek istemiyoruz. Bu düzenin değişmesi için elimizden geleni yapacağız. Sizlerde lütfen sandığa, verdiğimiz oylara sahip çıkın’’ şeklinde düşüncelerini söyledi.

Yolda vatandaşlar sık sık Millet İttifakı Adayı Ali Abbas Ertürk ile fotoğraf çektirmek için yolunu kesti. Ali Abbas Ertürk ise ‘’ bana olan bu güzel duygularınız beni çok mutlu ediyor. Allahın izni ile seçimi kazanırsak, sizlerin tüm sorunlarına dertlerine çare olacağız. Bana güvenin, güveninizi boşa çıkartmayacağım’’ dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021