SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Cumhuriyet Mahallesinden Dinçer’e Büyük Destek

Cumhuriyet Mahallesinden Dinçer’e Büyük Destek

A - +

Ana Manşet - 20.02.2024 - 19:31

Cumhuriyet Mahallesinden Dinçer’e Büyük Destek

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer seçim çalışmaları kapsamında TOKİ sakinleriyle bir araya geldi. Cumhuriyet mahallesi muhtarı Emre Ağaçdelen ’inde hazır bulunduğu toplantıya mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdiği. Başkan Dinçer, ilk 5 yıllık hizmet süresinde Cumhuriyet ve Yunus Emre mahallelerini kapsayan TOKİ bölgesine önemli yatırımlar yapıldığını ikinci hizmet döneminde bu hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

Vatandaşlar, talep ve önerilerini bizzat Başkan Dinçer’e iletirken akıllarındaki soruları da yönelttiler. Gelen talepleri tek tek dinleyen Başkan Dinçer her söz alan vatandaşı dikkatle dinleyerek, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlar verdi, soruları içtenlikle yanıtladı.

Mahallenin ihtiyaçlarını takip ettiklerini ve bu konularda istişarelerde bulunduklarını, amaçlarının vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek olduğunu kaydeden Başkan Dinçer, Şehrimizle, mahallemizle ilgili konuları sizlerle paylaşmak için buradayız. Diyerek sözlerine şöyle devam etti.

“Göreve gelmemizle beraber Cumhuriyet ve Yunus Emre mahallelerimizi kapsayan TOKİ bölgesi olarak tanımladığımız iki mahallemize yaptığımız yatırımlarla adeta bu bölgemizi bir cazibe merkezi durumuna getirdik.

Aksaray’ın nüfusunun önemli bir kısmının yaşadığı bu bölgemize önemli kazanımlar sağladık. Göreve geldiğimiz günlerde bölgemizin bağlantı yolları iyi durumda değildi. İvedi bir şekilde yollarımızı yaptık.

Kadınlarımızı sosyal hayatın içinde daha çok tutacak kadın aktivite merkezini, Aksaray’ımızda gençlerimiz ve kitap severler için üç bölgemizde hayata geçirdiğimiz kitap konaklarımızdan biri olan Hoca Ahmed Yesevi kitap konağını, tatlı su kabinlerini, iki mahallemize de hizmet verecek olan Aksaray’ın ilk kapalı Pazar alanı ve sosyal tesisini yine bu bölgemize kazandırırken mevcut otobüs seferlerinin sayısını araç filomuza kattığımız kırmızı otobüslerle artırarak ulaşım sorununu da ortadan kaldırmış olduk.

İkinci dönemde de El ele gönül gönülle, hep beraber daha güçlü bir şekilde Şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Aksaray için eser ve hizmet belediyeciliği, gerçek belediyecilik diyoruz.” İfadelerini kullandı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021