SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çocuk Şenliğinde Çocuklar Aileleri İle Eğlenecek

Çocuk Şenliğinde Çocuklar Aileleri İle Eğlenecek

A - +

Ana Manşet - 31.08.2023 - 21:12

Çocuk Şenliğinde Çocuklar Aileleri İle Eğlenecek

Aksaray Belediyesinin ev sahipliliğinde 1 -2 Eylül tarihleri arasında TOKİ Genç Osman Parkı’nda 2 gün boyunca sürecek Aile Şenliği başlıyor. Şenlikte birbirinden güzel geleneksel oyunlar, aile oyunları, masal etkinliği, yarışma ve tiyatro etkinlikleri gerçekleşecek.

Aksaray Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen Çocuk Şenliği bu yılda devam ediyor. TOKİ Genç Osman Parkı içinde 1- 2 Eylül tarihlerinde saat 18.30’da başlayacak “Meddah Osman Ağa ile Aile Şenliği” adlı etkinlikte bir her güne özel tiyatro bir masal gösterisi gerçekleşecek.

Meddah Osman Ağa’nın renk katacağı “Çocuk Şenliği”nde çocuklar aileleri ile çok güzel vakit geçirecek.

2 gün boyunca sürecek şenlikte geleneksel oyunların yanında bilim tiyatrosu, aile oyunları ve çeşitli yarışmalar birbirinden farklı etkinlik gösterisi sergilenecek.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, çocuk şenliğe herkesi davet ederken “Çocuklarımızı özellikle ailelileri ile bekliyorum. Şenliğimizde çocuklarımız aileleri ile birlikte eğelenecek” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021