Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çıtak; ‘Sizlerin görüşleri bizim için her şeyden önemli’

Çıtak; ‘Sizlerin görüşleri bizim için her şeyden önemli’

A - +

Ana Manşet - 27.02.2024 - 10:27

Çıtak; ‘Sizlerin görüşleri  bizim için her şeyden önemli’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretleri ev ve mahalle gezileriyle sürdürüyor.

Gün içerisinde Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla temaslarda bulunan Çıtak, akşam ev toplantılarına katıldı. Gittiği her hanede büyük bir coşkuyla karşılandıklarını söyleyen Çıtak; “Bizlere gönül kapılarını açan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Halkımızın yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ev ziyaretlerinde mahalle sakinleriyle yapmış olduğu sohbetlerde, mahallede yaşanan sorunlar ve mahalle sakinlerinin beklentileri hakkında bilgi edindiklerini söyleyen Çıtak, çözüm önerilerini paylaşarak, el birliği ile Aksaray’a hizmet edeceklerini kaydetti.

Çıtak; “Sizlerin görüşleri bizim için her şeyden önemlidir. Çünkü Aksaray’a sizlerle beraber hizmet edeceğiz. Mahallemizin ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirmek ve hayata geçirmek için sizlerin fikirleriyle adımlar atacağız. Sizlerin refahı ve mutluluğu için, mahallemizi daha yaşanabilir kılmak için gayret göstereceğiz. Sizlerin samimi destekleriyle Aksaray’da büyük bir dönüşüm başlatacağız. MHP’nin özlenen kadrolarıyla Aksaray’ımızı belediyecilik anlamında zirveye taşıyacağız” diye konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021