SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çıtak, servis ve minibüs işletmecileriyle bir araya geldi

Çıtak, servis ve minibüs işletmecileriyle bir araya geldi

A - +

Ana Manşet - 22.02.2024 - 10:37

Çıtak, servis ve minibüs işletmecileriyle bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, servisçiler ve minibüsçülerle bir araya geldi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler kapsamında saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Çıtak, Servisciler Derneği Başkanı Emrah Öztürk’ün düzenlediği kahvaltı programında Servisciler ve Minibüsçüler ile buluştu.

Öztürk ve programa katılım sağlayan herkese teşekkür eden Çıtak, Aksaray’da ulaşım ve trafik yoğunluğu kapsamında yapacakları çalışmaları anlattı.

Aksaray genelinde hangi hususlarda eksikliklerin olduğunu, çözülmesi gereken acil sorunları çok iyi bildiklerini aktaran Çıtak; “Ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal hizmetlere, kentleşmeden sanayiye Aksaray’da MHP kadrolarıyla bambaşka bir hizmet serüveni başlayacak. Şehirlerin kimliğine ve değerlerine sahip çıkarak, Aksaray’ın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir yapıya kavuşması amacıyla gece gündüz çalışacağız. Halkımızın özlemle beklediği MHP belediyeciliğini 31 Mart’ta halkımızın vereceği güçlü ve kararlı bir destekle hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021