Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çıtak, Esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

Çıtak, Esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

A - +

Ana Manşet - 26.02.2024 - 10:50

Çıtak, Esnaf  ve vatandaşları ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak beraberinde Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl Başkanı Burhanettin Karataş ve partililerle Aksaray’da özel bir AVM’de faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Çıtak; “Esnaflarımızla hasbihal edip, hayırlı ve bereketli kazançlar diledik. Onların talep ve beklentilerini dinledik. Aksaray hayalimizi, projelerimizi anlattık. Gösterdikleri yoğun ilgiden ve samimiyetlerinden dolayı esnaflarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Alışveriş merkezinde vakit geçiren vatandaşlarla da kucaklaştıklarını söyleyen Çıtak; “Aksaray halkı büyük bir samimiyetle bizleri bağırlarına basıyor. Biz inandık, Aksaray inandı. Biz Aksaray’da artık MHP’nin hizmet bayrağını ele alacağını, halkımızın bu beklentide olduğunu yüreklerimizde hissediyoruz. Biz samimiyiz, Aksaray halkı samimi. İnşallah 31 Mart günü ayırmadan, ayrışmadan, canla, başla el ele vererek Aksaray’ımız için MHP kadrolarına yetkiyi vereceğiz. Aksaray’ın kaybedecek bir anı bile yok. Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza vakit kaybetmeden başlayacağız” diye konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021