SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çıtak; ‘Bu kalabalık bize olan güvenin göstergesidir’

Çıtak; ‘Bu kalabalık bize olan güvenin göstergesidir’

A - +

Ana Manşet - 22.03.2024 - 10:53

Çıtak; ‘Bu kalabalık bize  olan güvenin göstergesidir’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak beraberinde Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl Başkanı Burhanettin Karataş, il genel meclis üyesi adayları, belediye meclis üyesi adayları ve parti yöneticileriyle birlikte Aksaray Sanayi ve Ticaret Merkezi (ASTİM) esnaflarıyla iftar sofrasında buluştu.

Sanayi esnaflarının yoğun katılım gösterdiği iftar programında, tüm sanayi esnafına bu yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür eden Çıtak, “Sanayi esnaflarımız her ziyaretimizde bizleri bağrına bastı. Bugün bu kalabalık bize olan inancın, bize olan güvenin göstergesidir. Esnaflarımızın yaşadığı sorunları ve sorunların çözüm yollarını biliyoruz. Aksaray’ın her bir köşesinde vatandaşlarımızın yaşadığı sorun ve sıkıntıları biliyoruz.  Adaylığımın açıklandığı 11 Ocak tarihinden bugüne adım atmadık yer bırakmadık. Bizim için önemli olan Aksaray halkının teveccühüdür. Bu noktada halkımız bizlere büyük bir ilgi gösteriyor. Bizde bu teveccühe layık olmak, herkesin sorunlarına çözüm bulmak, ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışacağız. Aksaray bizi kucaklıyor, bu da bize güç veriyor. Seçim gününe kadar bu kucaklaşmamız sürecek ve inşallah bir daha da hiç bitmeyecek” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021