SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, “Değişim şart!”

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, “Değişim şart!”

A - +

Ana Manşet - 22.03.2024 - 11:53

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, “Değişim şart!”

“Değişim şart!” sloganıyla yola çıkan CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, Aksaraylı vatandaşlarla buluşmalarını sürdürüyor. 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, esnaf ve toplumun çeşitli kesimleriyle bir araya gelen CHP adayları, her gittikleri yerde büyük ilgi ve sevgiyle karşılanıyor.
Vatandaşların sesi olan Pelinsu Yıldırım Demir, ziyaretlerine istinaden yaptığı açıklamada “her gittiğimiz yerde vatandaşın haklı isyanı ve değişim talebiyle karşılaşıyoruz. Bundan böyle Aksaray için en doğru tercih Cumhuriyet Halk Partisi” derken, konuşmasında “Belediye Meclis üyesi adaylarımız, il genel meclis üyesi adaylarımız ve parti yöneticilerimiz bu değişimin olması ve Aksaray’ın hizmetten nasibini alabilmesi için canla başla çalışıyor. Umuyorum ki Aksaraylı hemşehrilerimiz bu kez doğru tercih yapacak. Vatandaşın derdi ile dertlenen bir belediye başkanları olacak. Kapısı herkese açık. Yaptığı her şeyi istişare ile yapan bir belediyeleri olacak. Yandaşa rantı durduracak ve bu ilin kaynaklarını bu ilin vatandaşları için harcayacak bir belediyeleri olacak. Birlikte üreteceğiz, ihtiyacı olana sonuna kadar destek olacağız, çocuklarımızın okuması için ne gerekiyorsa yapacağız. Birlikte yöneteceğiz” şeklinde ifadelere yer verdi.
Pelinsu Yıldırım Demir’ e ziyaretleri sırasında, önceki dönem il başkanları Hacı Ali Keleş, Merkez ilçe başkanları Sibel Altınpınar, Belediye Meclis üyesi adayları Ömer Kaşif Akın, Filiz Erdemir, İbrahim Yıldız, Mustafa Koç, Sait Yüksel, Mehmet Karamanlı ve yanı sıra CHP parti teşkilatından isimler eşlik ederken, değişim ve yenilik vurgusuyla vatandaşlardan destek istediler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021