SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Bütçe Görüşmelerinde Aksaray Rüzgarı Esiyor

Bütçe Görüşmelerinde Aksaray Rüzgarı Esiyor

A - +

Ana Manşet - 18.12.2023 - 12:22

Bütçe Görüşmelerinde Aksaray Rüzgarı Esiyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde plan bütçe komisyonuna başkanlık eden Aksaray Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu üyesi Hüseyin Altınsoy, yine Aksaray’ın taleplerini dile getirdi.

TBMM’sinde Bakanlıkların 2024 yılı bütçelerinin görüşüldüğü komisyona başkanlık eden Aksaray Milletvekili Altınsoy, her fırsatta Aksaray’ın ihtiyaçlarını ve taleplerini gündeme getirmesiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının 2024 Yılı bütçe görüşmelerine başkanlık eden Aksaray Milletvekili Altınsoy, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bizzat görüşerek, Aksaray’a hekim talebi başta olmak üzere Aksaray, Eskil ve Ortaköy İlçelerine yeni devlet hastanelerinin yapımının hızlandırılmasını talep etti.

Ayrıca genel kurulda hekimlerinde sesi olan Altınsoy, Sağlık Bakanına, asistan hekimlerin aylık nöbet sayılarının düzenlemesi ve Aile Hekimleri Derneğinin kendisine iletmiş oldukları talepleri dile getirdi.

Milletvekili Altınsoy, ilimizde valimizle, milletvekilimizle, il başkanımızla, belediye başkanlarımız ile birlik ve beraberlikle içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu şehrin hizmetkarı olacağız dedi.

İlimize destek, ilgi ve alakaları için Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021