SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Belediye Başkanı Dinçer Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Dinçer Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

A - +

Ana Manşet - 28.02.2024 - 9:09

Belediye Başkanı Dinçer Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Dr. Evren Dinçer, her haftanın belirli günlerinde sanayi sitesini ziyaret ederek esnaflarla bir araya geliyor. Esnafların görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Dinçer, ikinci döneminde de ‘Gerçek Belediyecilik’ sloganıyla Aksaray’a yeni hizmetler kazandıracağının sözünü veriyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her hafta toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelmek için esnaf, sivil toplum kuruluşları ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberindeki AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte Yeni Sanayi Sitesine (ASTİM) ziyarette bulundu.

Ziyarette esnafların yakın ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Dinçer, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana halkımızın verdiği destek ile şehrimizde çok güzel hizmetler gerçekleştirdik. Yeni dönemimizde hizmetlerimiz ‘Gerçek Belediyecilik’ sloganımızla devam edecek” mesajı verdi.

Esnaflar, eski sanayi sitesini hatırlatarak Yeni Sanayi Sitesinde birçok esnafın iş kapasitesini arttığını ifade etti. Başkan Dinçer ise esnaflara; “Şehir halkımızın ve esnaflarımızın faydasına olacak her projeye destek vermeye hazırız” şeklinde cevap verdi.

Ziyaret ettiği esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Dinçer, “Gerçek belediyecilik anlayışımızla gönüllere de dokunmaya, ilk günkü heyecan ve azimle şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021