Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Başkan Dinçer’den Belediye Personellerine Müjde

Başkan Dinçer’den Belediye Personellerine Müjde

A - +

Ana Manşet - 25.09.2023 - 11:10

Başkan Dinçer’den Belediye Personellerine Müjde

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer kısa süre önce yaşanan sel felaketinde görev alan personelle kahvaltıda bir araya geldi. Aksaray Belediyesi Destek Hizmetleri Ek Hizmet binasında işçilerle bir araya gelen Başkan Dinçer burada yaptığı konuşmada şunları söyledi;

 

“Her zaman söylediğimiz gibi biz bir aileyiz. Bir belediye başkanı işçisine siyaset yapmaz. Biz aynı gemide mücadele eden mesai arkadaşlarıyız. Şehrimizi daha güzel yapmak adına bir uğraş veriyoruz. Siz sahada bizlerde bu işin planlaması, bütçesi, yapımı, denetimi her safhasında yer almaya çalışıyoruz.

Aksaray’ın geldiği nokta ortada. Elini vicdanına koyan herkes görecek ki son yıllarda yapılan en parlak işlere imza attık. Birçok belediyeye örnek oluyoruz. Altyapıdan üstyapıya, sosyal belediyecilik, kültür belediyeciliği gibi tüm alanlarda iddialıyız ve yaptığımız çalışmalarında arkasındayız.

Sizlerde sahada bizleri temsil ediyorsunuz nereye gitseniz üzerinizdeki iş elbiseniz, kullandığınız iş makinesi belediyemizi temsil eden bir araç oluyor. Dolayısıyla bizim sahada görev yapan uç beylerimizsiniz. Biz bir aileyiz Aksaray için gece gündüz çalışıyoruz. Memleketimiz için fedakârlık gösteriyorsunuz hepinizden Allah razı olsun.

Geçtiğimiz günlerde şehrimizde bir sel felaketi yaşandı. Saha ekibimiz yapılan temizlik çalışması sonrası evleri ziyaret edip, sosyal yardımlar için vatandaşlarımızın yardımına koştu. Fedakârca çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı, ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Bu aydan itibaren geçerli olmak üzere işçi kardeşlerimizin maaşlarına zam yapıyoruz. Yine değerlendiriyoruz, bakıyoruz, kaynak üretmeye çalışıyoruz. Sürekli sizlerin özlük hakkı, maaşları sürekli bizim gündemimizde olan konular bunu bilmenizi istiyorum. Elbette daha fazlasını verebilmek adına da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tekrar zamlı maaşlarınız hayırlı olsun. İşçi bir babanın çocuğu olarak yanınızda olmaya devam edeceğim. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum” dedi.

Başkan Dinçer’in zam müjdesinden sonra yüzler gülerken, Aksaray Belediyesi Destek Hizmetleri Ek Hizmet binasında hazır bulunan yüzlerce işçi Başkan Dinçer’i dakikalarca ayakta alkışladı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021