SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Belediye Haberleri » Başkan Dinçer; ‘’Yeşil Alanlarımız Şehrimize Nefes Aldırıyor’’

Başkan Dinçer; ‘’Yeşil Alanlarımız Şehrimize Nefes Aldırıyor’’

A - +

Belediye Haberleri - 27.07.2022 - 9:39

Başkan Dinçer; ‘’Yeşil Alanlarımız Şehrimize Nefes Aldırıyor’’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Belediye personellerince park bahçe ve yeşil alanlarda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Şehri yeniden yeşil Aksaray kimliğine kazandırmak için Belediye ekiplerince birçok noktada ağaçlandırma çim ekme çim biçme budama ve peyzaj çalışması gerçekleştiriliyor. Şehrin iklim şartları ve toprak yapısı göz önünde bulundurularak yapılan çalışmalar neticesinde yeşil alan varlığında ciddi oranda artış yaşandı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, belediye ekiplerince gerçekleştirilen ağaçlandırma çalışmaları üzerinde hassasiyetle duruyor. Başkan Dinçer, yapılan her çalışmada olduğu gibi yeşil alanlarda yürütülen çalışmaları da yerinde inceliyor. Kılıçarslan Parkı içerisinde çim biçme çalışmaları yapan personelleri ziyaret eden Başkan Dinçer, çim biçme aracını kullandı. Personellerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Dinçer, kolaylıklar diledi.

Belediye personelleri kendilerini ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ettiler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021