SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Başkan Dinçer, “Hemşehrilerimizle Her Daim Biriz, Beraberiz”

Başkan Dinçer, “Hemşehrilerimizle Her Daim Biriz, Beraberiz”

A - +

Ana Manşet - 29.04.2023 - 19:28

Başkan Dinçer, “Hemşehrilerimizle Her Daim Biriz, Beraberiz”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaklaşan 14 Mayıs seçimleri öncesinde Ak Parti heyeti ile birlikte yaptıkları saha çalışmalarını değerlendirdi.

 

Tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da Ak Parti heyetleri tarafından yoğun bir seçim mesaisi yürütülüyor. Aksaray’da Ak Parti heyeti ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her gün düzenlediği esnaf ziyaretlerinde, gençlik buluşmalarında ve aile ziyaretlerinde 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Partiye destek istiyor.

 

Ak Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve Milletvekili adayları Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Sevinç Kasal ve Sinan Özkan ile birlikte programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi olarak tamamladıkları ve tamamlanma aşamasında oldukları projelerini vatandaşlara anlatıyor.

 

Ziyaretlerinde ülkenin geleceği adına tarihi bir öneme sahip 14 Mayıs seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek isteyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’14 Mayıs’ta ülke olarak tarihi bir seçim yaşayacağız. Aksaray’ımızın bu seçimde de Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye desteğinin en yüksek oranda olacağına inancımız tam. İnşallah 14 Mayıs sonrası ülkemizin önü daha da açılacak ve Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021