SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Başkan Dinçer Belediye Meclis Üyelerine Teşekkür Etti

Başkan Dinçer Belediye Meclis Üyelerine Teşekkür Etti

A - +

Ana Manşet - 02.02.2024 - 11:47

Başkan Dinçer Belediye Meclis Üyelerine Teşekkür Etti

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya geldi. Görev süreleri boyunca yaptıkları çalışmalardan dolayı tüm meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Dinçer meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim etti.

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer 2019 yılında başlayan görev süreleri boyunca hizmet eden Aksaray Belediye Meclis Üyeleriyle Melendiz otelde bir araya geldi. Başkan Dinçer yaptığı konuşmada tüm Aksaray Belediye Meclis Üyelerine görev süreleri boyunca yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek şunları ifade etti.

“Beş yıllık süre içerisinde Aksaray’ımız için güzel hizmetler yaptık. Burada parti ayrımı gözetmeksizin Aksaray için, hemşehrilerimiz için ne gerekiyorsa elimizden gelen gayreti gösterdik. Ben bu süre içerisinde sizlerin anlayışlı ve özverili çalışmalarınızdan sonsuz mutluluk duyuyorum. Gerçekten bu beş yıl benim için fevkalade bir dönem olmuştur. Böylesine güzel bir meclis grubu ile çalıştığımız için büyük bahtiyarlık duyuyorum. Aksaray’a her daim çok büyük güzellikler kattık.

Demokrasinin en güzel unsurlarını ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Sizlerin de aynı düşünceler içerisinde olduğunuz inancı içerisindeyim. Şeffaf bir yönetimin, uzlaşı kültürünün, bir arada olmanın en güzel örneğini hep birlikte ortaya koyduk. Bu manada her bir meclis üyemize bir belediye başkanı ve meclis başkanı olarak teşekkürlerimi sunuyorum.

Tüm meclis üyelerimize sosyal hayatlarında ve siyasi hayatlarında başarılar diliyorum. Her bir meclis üyemize tekrar tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Dinçer meclis üyelerine plaketlerini takdim etti. Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in meclis üyeleri ile bir araya geldiği toplantı toplu hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından son buldu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021