SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Başkan, Berberler ve Kuaförler Odası Üyeleriyle İftar Yemeginde Biraraya Geldi

Başkan, Berberler ve Kuaförler Odası Üyeleriyle İftar Yemeginde Biraraya Geldi

A - +

Ana Manşet - 20.03.2024 - 11:25

Başkan, Berberler ve Kuaförler Odası Üyeleriyle İftar Yemeginde Biraraya Geldi

Ramazan ayında toplumun her kesiminden vatandaşla bir araya gelerek çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; iftar programlarında Aksaray’da faaliyet gösteren berber ve kuaför esnafıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Dinçer, katıldığı iftar programında Berber ve kuaförlere hitaben yaptığı konuşmada şehrin tüm paydaşları ile çeşitli programlar vesilesi ile bir araya geldiklerini esnafların talep ve önerini alarak anında çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını belirtti.

Odalarımız, sendikalarımız, derneklerimiz bizler için çok önemli. Meslek örgütlerinin bir arada olması güçlü ve emin adımlarla ilerlemesine her zaman destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Berberlerimiz bu şehrin insanlarını güzelleştirirken bizlerde şehrimizi daha da güzelleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz diyen Başkan Dinçer; Konuşmasının devamında, esnaflarımızın sorunlarının çözümüne katkı sunmak adına her zaman esnaf odalarımızla koordine halinde olmaya devam edeceğiz.

Destekleri ile bizlere güç veren kıymetli esnaf kardeşlerimizin desteğini hep hissettik. İftar programını katılım sağlayan Berberler ve Kuaförler odası başkanı Mehmet Doğan’a, yönetim kurulu üyelerine ve berber ve kuaförlere teşekkür ederek, esnafların ramazanı şerifini kutlayan Başkan Dinçer, esnafların istek ve taleplerini de not aldı.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Doğan ise yaptığı konuşmada; “Her fırsatta bizlerin sorunları ile yakından ilgilenen bir başkanımız olduğu için çok şanslıyız. 31 Mart mahalli idareler seçiminde de başkanımız yanındayız” ifadelerini kullandı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021