SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Başkan Altınsoy, Çok Şükür Hasret Bitti

Başkan Altınsoy, Çok Şükür Hasret Bitti

A - +

Ana Manşet - 06.07.2021 - 10:41

Başkan Altınsoy, Çok Şükür Hasret Bitti

Salgın nedeniyle bir süre ziyaretlere ara vermek zorunda kaldıklarını aktaran AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Zor günler geride kaldığı, hasret duyduğumuz hemşerilerimiz ile artık bir ve beraber olmanın mutluğunu yaşıyoruz”

Normalleşme süreci ile birlikte yeniden sahaya dönmenin heyecanını yaşadıklarını belirten Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Pandeminin etkilerinin her geçen gün daha da azaldığına şahit olmanın mutluluğuyla kapılarını müşterilerine açan esnafımızla bir araya gelmek, istek, talep ve şikayetlerini bizzat yerinde dinlemek ve hatırlarını sorup hayırlı işler dilemek için esnaf ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Ülkemizle birlikte ilimizde hızlı bir aşılama sürecinin içine girdi. Günlük 5 binin üzerinde aşılama çalışması ile ilimizde şuana kadar 219 bin 155 doz aşı yapıldı. İnşallah aşılamada ciddi bir seviyeye gelerek toplumsal bağışıklığa erişmeyi hedefliyoruz. Sonrasında çok daha güzel günler bizleri bekliyor olacak. Esnaflarımız da içinden geçtiğimiz zor günlerin ardından işlerinin açıldığını söylediğinde mutlu oluyoruz. İnşallah gerek toplumsal olarak gerekse ekonomik olarak çok daha iyi günlere yürüyoruz. Bu yolda en büyük güvencemiz aşılama imkanlarıdır. Devletimiz hızla yaş gruplarını aşağı indirerek 18 yaş üzeri tüm vatandaşlarımıza aşı imkanı sunmaya çalışıyor. Sağlık çalışanlarımız yoğun geçen koronavirüs tedavilerinin yorgunluğunun unutamadan aşılama kampanyası için büyük bir fedakarlık örneği sergiliyorlar. Vatandaş olarak bizlere düşen de aşı sıramız geldiğinde gerek toplum sağlığı gerekse kendi sağlığımız için aşımızı olmaktır. Bu vesileyle aşı sırası gelen hemşerilerimi de aşı olmaya davet ediyorum. İnşallah zor günleri aşıyla aşacağız ve tekrar büyüklerimizin elini öptüğümüz, sevdiklerimize doyasıya sarıldığımız günlere kavuşacağız” dedi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, milletle beraber, omuz omuz hedeflere birlikte yürüyeceklerini vurgulayan Başkan Altınsoy, “Normalleşme süreci kapsamında bizler de hasret duyduğumuz hemşerilerimizle tekrar kavuşmanın mutluluğuyla ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Teşkilatlarımızla birlikte ilçelerimizi, köylerimizi, mahallelerimizi gezmeye, siyaset kurumunu anlamlı kılan vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal etmeye devam edeceğiz. AK Parti’nin milletin gönlünde taht kurmasının en önemli vesilelerinden biri de halkın partisi olmasıdır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimize hizmet etmeye, bu hizmetlerimizin yanı sıra gönüller kazanmaya devam edeceğiz. Seçimden seçime değil halkımızla iç içe bir siyaset anlayışına sahibiz. Bizi biz yapan bu birlikteliğe sahip çıkarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021