SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Altınsoy, 2020 Yılını Değerlendirdi

Başkan Altınsoy, 2020 Yılını Değerlendirdi

A - +

Aksaray Haberleri - 13.01.2021 - 22:25

Başkan Altınsoy, 2020 Yılını Değerlendirdi

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 2020 yılında İl Özel İdaresi ve KÖYDES yatırım programı dahilinde Aksaray genelinde yapılan çalışmaları değerlendirdi.

2020 yılı içerisinde Aksaray İl Özel İdaresi ve KÖYDES bütçesi ile kırsal kesime yönelik yapılan genel çalışmalar hakkında detaylı bir açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, kaynakların verimli ve doğru şekilde değerlendirilmesiyle iyi bir yatırım yılının geride bırakıldığını aktardı.

2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde hiçbir olumsuzluktan taviz vermeden normal bir dönem yaşıyormuşçasına çalışmalara devam edildiğini vurgulayan Başkan Altınsoy, “2020 yılında 16 milyon 122 bin 911 TL’si KÖYDES desteği ile toplam 51 milyon 274 bin 686 TL bütçesi bunun İl Özel İdarenin planları doğrultusunda hayata geçirdiği projeler vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. İlimizde hem kentsel anlamda hem de kırsal alanda birçok yatırımı tamamlayarak daha yaşanabilir ve ekonomik anlamda kazanımlar sağlayabilecek projeleri hayata geçirmek için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Halkımızın memnuniyetini esas alan yönetim anlayışı ile yapılan çalışmaların gerçekleşmesinde emeği geçen ve katkı sağlayan İl Genel Meclisi Başkanımız Mehmet Tüzün’e, İGM üyelerimiz ile İl Özel İdare Genel Sekterimiz Yüksel Çelik ve personeline 2021 yılında da başarılı çalışmalarının devamını dilerim.”

2021 yılında 100 milyon TL bütçe, KÖYDES programı, Bakanlıklar ve diğer kuruluşlardan alınacak ek destekler ile bütçeyi yükselterek halka en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerinin altını çizen Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilimize daha büyük hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021