Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Bahattin Yücel Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu

Bahattin Yücel Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu

A - +

Ana Manşet - 04.12.2023 - 15:53

Bahattin Yücel Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu

İş hayatına gazetecilikle başlayan eğitimci ve özel güvenlik şirketi sahibi Aksaray’ın sevilen iş insanı Bahattin yücel 2024 Mahalli Seçimlerinde İYİ Partiden Belediye Meclis üyeliğine müracaat etti.

İyi Parti il binasındaki Belediye Meclis Üyeliği müracaatında İYİ parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, İl başkanı Sercan Belgemen, merkez ilçe başkanı Osman Yılmaz, Aksaray Belediye başkan aday adayı Tuğrul Karacaer ve çok sayıda partiliyle Bahattin Yücel’in sevenleri hazır bulundu

Müracaat esnasında  Milletvekili il ve  merkez ilçe başkanıyla Belediye başkan aday adayıyla diğer katılımcılara hitap eden iş insanı Bahattin Yücel “İyi Parti Aksaray Belediye Meclis üyeliği adaylığı tanıtım programına katılım sağladığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sağ olun, var olun.” dedikten sonra kendisini tanıttı.

İŞ İNSANI BAHATTİN YÜCEL KİMDİR?
Bahattin Yücel katılımcılara kendisini ”Ben Bahattin Yücel, aslen Aksaray Ağaçören ilçesi Kurtini köyü nüfusuna kayıtlıyım.

25 yıldır Aksaray merkezde ikamet etmekteyim.

Yaklaşık 18 yıldır özel güvenlik sektöründe yöneticilik ve işletme sahibi olarak görev yapmaktayım.
Selçuk üniversitesi Halkla ilişkiler Yüksek lisans mezunuyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Bugün sizlerle burada olmanın onur ve sorumluluğunu yaşıyorum. İyi Parti Belediye Meclis Üyesi adaylığı için yola çıkmış bulunuyorum. Şehrimizi daha adil, daha şeffaf ve daha yaşanabilir kılmak için bu önemli göreve talip oldum.
Amacımız, İyi Parti’nin temsil ettiği ilkeleri benimseyerek, şehrimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak, katılımcı bir yönetimle sizlerle birlikte hareket etmek olacaktır.

Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirerek, sizlerin beklenti ve taleplerini dikkate alarak şehrimizi “İYİ” lerin kadrosu ile birlikte daha güzel bir şehir haline getireceğiz.

Şehrimizi birlikte yönetmek, daha yaşanabilir bir gelecek inşa etmek için sizlerin desteğini bekliyorum.

Hep birlikte el ele, şeffaf yönetim anlayışımızla halkımıza hizmet etmeye hazırız.

Tekrar Katılımlarınız için her birinize ayrı ayrı çok Teşekkür eder, Saygılar sunuyorum.” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021