SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » ATSO Üyelerine Şekerbank’tan Düşük Faizli Kredi İmkânı

ATSO Üyelerine Şekerbank’tan Düşük Faizli Kredi İmkânı

A - +

Aksaray Haberleri - 04.06.2020 - 14:42

ATSO Üyelerine Şekerbank’tan Düşük Faizli Kredi İmkânı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Aksaray Şekerbank Şubesi arasında yapılan protokol kapsamında Oda Üyelerine yönelik olarak düşük faizli kredi imkânı getirildi.

Geçtiğimiz gün içerisinde ATSO Hizmet Binasında yapılan Protokol’de konuşan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da “Ülkemizin içerisinde bulunduğu dönemde işletmelerimize yönelik destek paketleri hızlı bir şekilde kamu bankaları ve özel bankalar aracılığı ile sağlanmaktadır. Aksaray İş Dünyası olarak bizlerde bu desteklere ilave yapabilmek adına yaptığımız görüşmeler neticesinde Şekerbank ile protokol imzaladık. İmzaladığımız protokol kapsamında üyelerimiz 48 aya varan vadelerde aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve Şekerbank Liste Faiz oranları üzerinden %15 İndirimli olarak kredi desteği kullanabileceklerdir. Ayrıca kredi kullanan üyelerimiz işyerlerinde ilk kez Banka’nın pos cihazını kullanması halinde ilk 3 Ayda POS kira bedeli ödemeyecektir. Üyelerimizin pandemi döneminde yaşadığı ekonomik sıkıntıların önüne geçmek adına Şekerbank ile hayata geçirdiğimiz kredi desteğinin hayırlı olmasını diliyor, Şekerbank İç Anadolu Bölge Müdürü Murat Topçu, Aksaray Şubesi Müdürü Ahmet Teryaki ve Banka Çalışanlarına da Odamız adına teşekkür ediyorum” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021