SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » ATSO Projeleri Meyve Vermeye Başladı

ATSO Projeleri Meyve Vermeye Başladı

A - +

Ana Manşet - 26.09.2021 - 10:10

ATSO Projeleri Meyve Vermeye Başladı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının hayat geçirdiği projeler meyvelerini vermeye başladı.

ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş’ın yıllardır dile getirdiği proje merkezi olacağız ve yaptıklarımızla konuşacağız sözleri anlam bulmaya başlarken, yapılan anketlerde Odanın projeleri tam not aldı.

Güneş Enerjisi, Geri Dönüşüm, Üyelere Web Sitesinde Ücretsiz Belge İmkanı, Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi, Üye Hizmet Merkezi, İhracat Destek Ofisi, Yeni Üyelere Ücretsiz Defter Hizmeti gibi 2021 yılında çok büyük projeleri hayata geçen projeler üyelerin hizmetine sunulurken projeler hakkında ATSO Başkanı Göktaş, açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin genelinde 365 Oda ve Borsanın üyelerinin “Odalar Aidat Toplamaktan Başka Ne İş Yapar” sorusunun Aksaray’da artık unutulduğunu ve hizmetlerin Üyelerin tarafından beğenilerek takip edildiğini dile getiren Göktaş, yaptığı açıklama da “Odalar ve Borsalarımızın tarihinde üyelerinden en çok sorduğu soru aidat toplamaktan başka ne iş yapıldığıdır. Bu sorularla karşılaşılmasının nedeni ise yapılan hizmetlerin üyelere dokunmamasından ve tanıtımın yeteri kadar yapılmamasından kaynaklandığını bildiğimiz için sürekli olarak üyelerimiz ile koordineli hareketler ettik. Sık Sık üyelerimizin görüşlerini alarak şehrimiz ve iş dünyamız adına nerelerde eksiklik olduğunu tespit etmeye çalıştık ve birçok projeyi 2018 yılından bugüne kadar hayata geçirdik. Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz projeler gerek TOBB camiası gerekse ulusal basında da dikkat çekmekte ve projeler hakkında bilgiler edinilmektedir. Son olarak TRT Çukurova radyosu Odamızla irtibata geçmiş ve arabuluculuk, çözüm merkezimiz hakkında bilgi almak ve dinleyicilere ulaştırmak adına yayın davetinde bulunmuşlardır. Planlamamızı yaparak önümüzdeki günlerde yayını gerçekleştirecek ve projelerimiz hakkında bilgiler vereceğiz. Önümüzde yıl içinde üyelerimize yeniden ulaşacak ve onların Oda yönetiminde olmaları durumunda Aksaray’da nasıl bir projeyi hayata geçirmeleri noktasında fikirlerini alacağız. Böylece üyelerimizin de istediği projeleri dile getirecek ve yapmaya çalışacağız. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak 2022 yılında çok daha fazla projeyi hayata geçirmek için planlamalar yapıyor ve özellikle 2022 yılında ilçelerimizde daha aktif olmak adına fizibilite raporları hazırlıyoruz. Amacımız Aksaray’ın büyümesine ilçelerinde dahil edilmesini sağlamaktır. İnşallah hayalimizdeki Aksaray’a emin adımlarla ilerleyecek ve “Gelecek Türkiye’nin Sanayi Kentini Ortak Aklın Gücüyle Aksaray’da İnşa Edeceğiz” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021