SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » ATSO Başkanı Göktaş’tan Mobilyacılara Ziyaret

ATSO Başkanı Göktaş’tan Mobilyacılara Ziyaret

A - +

Aksaray Haberleri - 17.02.2020 - 11:33

ATSO Başkanı Göktaş’tan Mobilyacılara Ziyaret

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Ünver, Üye ziyaretlerine aralıksız olarak devam ediyorlar.

Bu hafta ki ziyaretlerde Ankara yolundaki üyelere ve mobilyacılara ziyaret gerçekleştiren Başkan Göktaş’a, mobilyacılar yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi.

Ankara Mobilya, Tappa Mobilya, İnegöl Home Design ve Atlas Park ziyaretleri sırasında üyelere faaliyetleri hakkında bilgi veren Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göktaş, oda üyelerinin de yaşadıkları sıkıntılar hakkında bilgi aldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da “Üye ziyaretlerimiz kapsamında bu hafta mobilyacı firmalarımıza ziyaretler gerçekleştirilerek hasbihal ettik. Yaptığımız ziyaretlerde özellikle mobilyacılarımızın yüksek dükkân kiralarından sıkıntı yaşadıklarını bunun neticesinde Aksaray’da Mobilyacılar Sitesi kurulmasının elzem hale geldiğini, üyelerimizin yorumlarıyla dinleme imkânımız oldu. Birçok ilde mobilyacılar sitesinin yer aldığını hatta bunun yanı sıra bu sitelerin farklı tüketim malları ile Cazibe Merkezi haline getirildiğini ve binlerce insanın oralarda her gün vakit geçirerek alışveriş yaptıklarını öğrendik. Aksaray gibi her yıl büyüyen ve gelişen, stratejik konumundan dolayı yatırımcıların ilgi odağı olmayı başaran bir şehrin bu noktada kabuk kırması gerektiğini bizlere ilettiler. Aksaray Belediyemizin seçim projeleri arasında Mobilyacılar Sitesinin yer aldığını ve bu noktada gerekli adımların atılacağına olan inancımı üyelerimize ilettim.

Firmalarımız da bizlere yerin tahsisi ve altyapının tamamlanması durumunda Aksaray’daki tüm mobilyacı firmaların şehrimize yakışan ve şehrin vitrinleri arasında yer alacak bir siteyi birlikte inşa etmek için ellerini taşın altına koyacaklarını dile getirdiler. Bu noktada üyelerimizden aldığımız görüşleri ve önerileri rapor haline getirmeye devam edeceğiz. 2020 yılı sonunda bu raporları Aksaray’ın sorunları ve çözüm önerileri başlığı altında üyelerimiz ve kamuoyu ile paylaşacağız” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021