Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Eğitim » ASÜ’de Mezuniyet Törenleri başlıyor

ASÜ’de Mezuniyet Törenleri başlıyor

A - +

Eğitim - 30.06.2021 - 12:54

ASÜ’de Mezuniyet Törenleri başlıyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, 5-9 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan 2021 yılı mezuniyet törenleri için hazırlık çalışmalarının son aşamaya geldiğini söyledi.

 

Törenler ASÜ Stadyumu’nda yapılacak. Mezun durumdaki öğrenciler ve belli sayıda yakınlarının katılabileceği program beş gün sürecek. Mezun sayısına göre okullar tekli veya birleştirilmiş halde stadyuma alınacak. Salgın kuralları gereğince törenlerin eğlence bölümleri sınırlı olacak. İlgili komisyon alanın hazırlanması, katılımcıların etkinlik boyunca takip edeceği güzergâh, sahne kullanımı, belge takdimleri ve konuşmalar gibi detayları özenle kurguluyor. Törende öğrencilerin kullanacağı cübbe ve kepler de yıkanıp ütülenerek kullanıma hazır hale getiriliyor. ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Salgın koşullarına en üst düzeyde riayet edilerek törenlerin tamamlanması için titiz biçimde çalıştıklarını söyledi.

 

5-9 Temmuz tarihleri arasında törenleri tamamlamayı planladıklarını dile getiren Şahin, hazırlıkları kurgulayan ekibe çalışmalarında başarılar diledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021