SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » ASÜ’de Güz Dönemi Değerlendirildi

ASÜ’de Güz Dönemi Değerlendirildi

A - +

Aksaray Haberleri - 26.01.2021 - 21:14

ASÜ’de Güz Dönemi Değerlendirildi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz döneminin sorunsuz bir şekilde tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi.

 

Rektör Şahin, geleneksel kahvaltı buluşmalarında akademisyenleri ağırladı. Pandemi koşullarına uygun biçimde ve mesafe kurallarına riayet edilerek tasarlanan etkinlikte, genel itibariyle güz dönemi değerlendirildi ve bahar dönemine ilişkin planlamalar hususunda fikir alışverişinde bulunuldu. Eğitim-öğretim çalışmalarının verimini arttırmak adına yoğun bir gayret gösterdiklerini, bu manada dijitalleşme faaliyetlerinin her aşamasının titizlikle takip edildiğini vurgulayan ASÜ Rektörü, “Bahar dönemi için devletimizin ne karar alacağını henüz bilmiyoruz. Bunu, pandemi koşullarının gidişatı belirleyecek. Biz, gelişebilecek tüm senaryolara dair planlamalarımızı yaptık” dedi.

 

Yapılan açıklamanın ardından Prof. Şahin, güz dönemi değerlendirmesi ve bahar dönemi planlamaları hususunda akademisyenleri dinledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021