Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » ASTİM Esnaflarından Erdoğan’a Tam Destek

ASTİM Esnaflarından Erdoğan’a Tam Destek

A - +

Ana Manşet - 04.05.2023 - 20:06

ASTİM Esnaflarından Erdoğan’a Tam Destek

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaklaşan 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Partiye destek istemek için Yeni Sanayi Sitesi (ASTİM) esnaflarını ziyaret etti.

Seçimlere sayılı günler kala saha da çalışmalarını hızlandıran Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; Milletvekili adayı Sinan Özkan, Belediye meclis Üyeleri ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yeni sanayi sitesi esnaflarından destek istedi.

Görev süreci boyunca esnaflarla sık sık bir araya gelerek istişare toplantıları düzenleyen Başkan Dinçer ve beraberindeki Milletvekili adayı Sinan Özkan Yeni Sanayi sitesi esnafları tarafından ilgi ile karşılandı.

Başkan Dinçer, esnaflara Ak Parti hükümetleri döneminde yapılan icraatları anlattı. Aksaray Belediyesi tarafından devam eden ve tamamlanan projeler hakkında da esnafları bilgilendiren Başkan Dinçer’in ziyaretinden esnaflar memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Aksaray’da her seçimde olduğu gibi bu seçimde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çok büyük bir teveccüh olduğunu söyleyen Başkan Dinçer açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; ‘’Yeni Sanayi Sitesi esnaflarımız ülkemiz açısından kritik bir süreç olan 14 Mayıs seçimlerinin öneminin farkında. TOKİ ve Aksaray Belediyesi iş birliğinde hayata geçirilen Yeni Sanayi Sitemizde kendi iş yerinin sahibi olan esnaflarımız iş yerlerini memnuniyetle kullanıyor. Her dönemde olduğu gibi bu dönemde de Cumhurbaşkanımıza tam destek vereceklerini ifade ediyorlar. Bizlerde şehrimizin emekçisi sanayi esnafımızın her zaman hizmetinde olmaya devam edeceğiz.’’

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021