SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Arkadaşları, Mine Nur Uysal’ı Dualarla Andı

Arkadaşları, Mine Nur Uysal’ı Dualarla Andı

A - +

Ana Manşet - 05.12.2023 - 17:51

Arkadaşları, Mine Nur Uysal’ı Dualarla Andı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) öğrencileri, 3 Aralık akşamı geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden arkadaşları Mine Nur Uysal’ı dualarla andı.

Kütüphane önünde toplanan ASÜ’lüler, Mine Nur Uysal’ın da öğrencisi olduğu Fen Edebiyat Fakültesine kadar yürüdü. Fakülte binasının girişine bir çelenk bırakan ve Mine Nur Uysal’ın fotoğraflarının etrafına çiçekler koyan öğrenciler, derin bir üzüntü içinde olduklarını ifade ettiler. Anma programına katılan öğrenciler adına Gazetecilik Bölümü öğrencisi Rojda Çalmaz kısa bir açıklama yaptı. Mine Nur Uysal’a “Seni kaybetmek hayatımızın en zor anlarından biriydi” sözleriyle seslenen Çalmaz, “Arkadaşımız Mine Nur Uysal’ı kaybettik. Derin bir acı içerisindeyiz. Sen daima kalbimizdesin ve seni hep içimizde yaşatacağız. Allah seni cennetinde en güzel makamlara yerleştirsin. Ruhun şad olsun…” dedi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yavuz Selim Çakmak da öğrencilerini kaybetmenin derin hüznünü yaşadıklarını belirtti.

Genel Sekreter Doç. Dr. Hüseyin Erdal’ın da katıldığı anma programı, İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Kahraman’ın duasıyla tamamlandı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021