SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yerel Haberler » Antalya Kantder’e Özel Kalite Belgesi Verildi

Antalya Kantder’e Özel Kalite Belgesi Verildi

A - +

Yerel Haberler - 11.10.2023 - 0:05

Antalya Kantder’e Özel Kalite Belgesi Verildi
Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar Kültür Sanat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olan kısa adı Kantder’e Özel Kalite Belgesi verildi. Kantder Derneği Genel Başkanı Bülent Kantarcılar’a Kalite Belgesini Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti. Görüşme Antalya’nın en ünlü ve lüx oteli olan Akrabarut otelinde gerçekleşti. Bülent Kantarcılar Kalite belgesini Başkan Yardımcısı Kamile Yiğit ve Halkla ilişkiler sorumlusu Rukiye Kara Saraçoğlu ile birlikte aldı.
BÜLENT KANTARCILAR KİMDİR?
1955 Antalya doğumlu olan Bülent Kantarcılar, Lise mezunu. Toptancı Halinde komisyonculuk yapan Kantarcılar, 2020 yılında KANTDER’i kurdu. KANTDER’in misyonu ise Birlik ve Beraberlik. LÖSEV, Beyaz Baston Körler Derneği ve Rehabilitasyon merkezlerine yardımda bulunan dernek, Hasta yatağı, Depremzedelere sebze, meyve, battaniye yardımı, 10bin maske, SMA hastalarına ve kanser hastalarına yardım, Antalya’da topluma mal olmuş kişilerin kabir yapımı gibi bir çok hizmette bulunmuştur. Dernek Başkanı Bülent Kantarcılar’ın yardımcıları Başkan Yardımcısı Kamile Yiğit ve Halkla ilişkiler sorumlusu Rukiye Kara Saraçoğlu’dur.
Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021