Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Anadolu Gençlik Derneği Aksaray Şubesinden Gövde Gösterisi

Anadolu Gençlik Derneği Aksaray Şubesinden Gövde Gösterisi

A - +

Aksaray Haberleri - 04.04.2015 - 9:44

Anadolu Gençlik Derneği Aksaray Şubesinden Gövde Gösterisi

AGD Aksaray Şubesi Mart ayı divanı gerçekleştirdi. Gövde gösterisine dönüşen divan da katılımın çok fazla olması dikkatten kaçmadı. Özellik üniversite, lise ve çalışan gençliğin katılımının fazla olması AGD yaptığı çalışmaların meyvesi alıyor olarak yorumlandı. AGD Aksaray Şube Başkanı Sait Çelebi açılış konuşmasında coşkulu kalabalığa şunları söyledi. Bizlerin görevi peygamberlerin yaptığı gibi tebliğ görevini yapmaktır. İyiyi, doğruyu, faydalı ve güzel olanı anlatmakla mükellefiz. Bunların hepsini kapsayan Hakk’ı anlatmakla yükümlüyüz. Bizim üzerimize düşeni yaptıktan sonra karşıdaki ister uyar, ister uymaz gerisi Allah’ın takdiridir. Sonuç olumlu veya olumsuz hiç fark etmez, Allah bunun karşılığını bize verecektir” 10 Nisan Günü Aksaray ve İlçelerinden yoğun katılımla Çanakkale de ecdadımızı ziyaret edeceğiz. Okuduğumuz hatimleri ruhlarına hediye edip gençlerimize ecdadını anlatacağız. Kendi ruh kökünden habersiz bir nesil yetişmesinden diye var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sene 250 bin gencimizle Çanakkale de olacağız.”dedi.

Aksaray da merkez ve ilçelerinde teşkilat çalışmalarının ne durumda olduğunun sorgulandığı ve gelecek döneme yönelik çalışmaların gözden geçirildiği divanda başkanlık divan üyeleri ve ilçe başkanları rapor sunumlarını yaptı. Dilek ve temenni bölümünden sonra Kuranı Kerim tilavetiyle divan son buldu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021