Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aktürk, 4 Olağanüstü Kongreyi Değerlendirdi

Aktürk, 4 Olağanüstü Kongreyi Değerlendirdi

A - +

Ana Manşet - 09.10.2023 - 20:45

Aktürk, 4 Olağanüstü Kongreyi Değerlendirdi

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’ne katılan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “Partimizin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nin partimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, Aksaray İlçe, belde belediye başkanları, teşkilat üyeleri, mahalle, köy temsilcileri ile yüzlerce parti üyesi Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrif ettiği ve hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’ne yoğun ilgi gösterdi.

Ankara Spor Salonu’nda başlayan kongrede hitaplarını gerçekleştiren Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Hakka ve millete hizmet sevdasına, Türkiye sevdasına gönül veren herkes bedeni ile olmasa bile kalbiyle, ruhuyla, aşkıyla, sevdasıyla bu salondadır. Bu sevda Türkiye Yüzyılı’nı inşa etme sevdasıdır. Bu sevda Türkiye bin yılına yürüyüş sevdasıdır. Bu sevda ecdadın emanetine sahip çıkma davasıdır. Bu sevda Aksaray’ın Iğdır’ın, Isparta’nın, İstanbul’un sevdasıdır” diyerek 81 ili tek tek saydı.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan konuşmasında, Cumhur İttifakı kılavuzluğunda Türkiye Yüzyılı vurgusu yaparak, hedeflerine ulaşacaklarının altını çizdi.

Başkan Aktürk, kongre ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “AK Parti’mizin 4. Olağanüstü Büyük Kongre’sinde Aksaray teşkilatı olarak büyük bir coşku ve heyecanla yerimizi aldık ve oyumuzu kullandık. AK Parti’miz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Yıllardır olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemize hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışacak AK Kadrolarımız ile daha müreffeh bir Türkiye için durmak yok yola devam diyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti’nin 22 yıldır “Daima Hizmet” felsefesiyle millete hizmet ettiğini ve bundan sonra da yeni kadrolarla bu hizmet anlayışını sürdüreceğini belirten Milletvekili Aydoğdu; “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bizzat milletimizin kurduğu ve kuruluşundan bu yana aralıksız şekilde teveccüh gösterdiği AK Parti’mizin 4. Olağanüstü Kongresi’ni ilk günkü heyecanımızla, ilk günkü aşkla delegelerimiz ve partililerimizle birlikte gerçekleştirdik. AK Parti olarak, 22 yıldır hem teşkilatlarımız olarak hem de iktidarlarımız olarak “Daima Hizmet” felsefesiyle var gücümüzle çalıştık. Bundan sonra da yine yenilenen kadrolarımızla milletimize hizmetkar olmaya devam edeceğiz. “Cumhuriyet’in Yüzakı, Türkiye’nin Ortak Aklı” olarak, daima ileriye dönük ve yenilikçi hamlelerle, Milletimizin de teveccühüyle yeni zaferlere yelken açacağız. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Milletvekili Altınsoy da, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle partimizin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’ni büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdik. Kongremizde oyumuzu kullandık. Partimizin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nin partimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021