SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Asayiş » Aksaray’ın Yenikent Beldesinde aranan şahıs yakalandı

Aksaray’ın Yenikent Beldesinde aranan şahıs yakalandı

A - +

Asayiş - 17.06.2022 - 11:45

Aksaray’ın Yenikent Beldesinde aranan şahıs yakalandı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda icra edilen faaliyetler kapsamında, Merkez İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Yeşilova Jandarma Karakol Komutanlığı ve Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından Aksaray Merkez Yeniket Beldesinde 13 Haziran 2022 tarihinde icra edilen devriye faaliyeti esnasında “Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması ve Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma” suçundan hakkında “12 Yıl 8 Ay” kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.B. (1994-E) isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Gözaltına alınan yakalamalı şahıs adli makamlara sevk edilmiş olup, tutuklanarak Aksaray T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021