Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray’ın Yararına Olacak Tüm Çalışmalara Katkı Sağlamaya Hazırız

Aksaray’ın Yararına Olacak Tüm Çalışmalara Katkı Sağlamaya Hazırız

A - +

Aksaray Haberleri - 26.06.2020 - 14:00

Aksaray’ın Yararına Olacak Tüm Çalışmalara Katkı Sağlamaya Hazırız

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Aksaray Valiliği görevine atanan Hamza Aydoğdu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Aksaray’ın faydasında dokunacak tüm çalışmalara destek vermeye hazırız” dedi.

AK Parti Teşkilatı olarak Aksaray’ın yararına yapılacak bütün çalışmalara destek olacaklarını belirten Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Valimiz Hamza Aydoğdu ile hep beraber el ele vererek Aksaray’ımızı daha iyi noktalara getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. İlimizde büyük başarılara imza atılacağına yürekten inanıyorum. Kendisine yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum.”

Ziyaret ve iyi niyet temennilerinden dolayı İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’a teşekkür eden Vali Aydoğdu ise, vatandaşların beklediği hizmetleri kazandırmak için iş birliği içerisinde çalışacaklarını belirterek, ülkesine, devletine, bayrağına bağlı çalışan insanların yaşadığı bu şehirde hizmet etmenin heyecanını yaşadığını dile getirerek Aksaray’ın gelişmesi ve kalkınması için var gücüyle çalışacağını ifade etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021