Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray’da Çocuk Şenliği Yoğun İlgi İle Karşılandı

Aksaray’da Çocuk Şenliği Yoğun İlgi İle Karşılandı

A - +

Ana Manşet - 19.09.2022 - 9:13

Aksaray’da Çocuk Şenliği Yoğun İlgi İle Karşılandı

Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuk Şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendi. Çocuk şenliğinin ilk günü Toki Genç Osman Parkında gerçekleştirildi.

Toki Genç Osman Parkını dolduran çocukları Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yalnız bırakmadı. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği şenlik saat 18.30’da başladı. Altan Show ile başlayan şenlikte TRT çocuğun sevimli karekterleri Limon ve Zeytin çocuk tiyatrosu çocukların ilgi odağı oldu. Çocukların gençlerin ve ailelerin doyasıya eğlendiği şenliğin ilk günü gecenin ilerleyen saatlerinde Yılmaz Çil Konseri sonlandırıldı.

Yoğun katılımın olduğu şenlikte katılımcılar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yıl boyunca sosyal ve kültürel birçok etkinlik yaptığını belirttiler. Katılımcılar toplumun her kesimine yönelik yapılan bu tür organizasyonlardan dolayı Başkan Dinçer’e ve ekibine teşekkür ettiler.

Şenlik alanında çocukların mutluluğuna ortak olan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’şehrimizde vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte hoş vakit geçirebilmeleri için birbirinden farklı organizasyonlar düzenliyoruz. Geçtiğimiz aylarda çocuklarımız için Bilim Festivali, Çocuk festivali gibi etkinlikler yapmıştık. Bugünde çocuk şenliğinde çocuklarımızın doyasıya eğlenmelerini sağladık. Şenliğimize yoğun bir katılım oldu. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler diliyorum.’’ Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021