Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray’da Caddeler Peyzaj Çalışmaları İle Prestij Kazanıyor

Aksaray’da Caddeler Peyzaj Çalışmaları İle Prestij Kazanıyor

A - +

Ana Manşet - 23.10.2022 - 9:45

Aksaray’da Caddeler Peyzaj Çalışmaları İle Prestij Kazanıyor

Aksaray Belediyesi hem alt yapı hem de üst yapı için olağan üstü gayret sarf ediyor. Şehrin birçok noktasında çalışmalarını sürdüren ekipler daha yeşil, daha estetik ve modern Aksaray görünümü kazandırıyor.

Başkan Dr. Evren Dinçer yapılan çalışmalar hakkında şu görüşlere yer verdi. “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne söz verdiğimiz gibi şehrimizin bugünü ve yarını için çalışmaya devam ediyoruz. Alt yapı olmadan üst yapı olmaz düşüncesiyle şehrimizin tamamına yakın bir alanda gerçekleştirdiğimiz ve uzun yıllar Aksaray’a hizmet edecek insanımızın sağlığını ve kayıp kaçak su sızıntılarını en aza indirecek alt yapımızı neredeyse tamamlamak üzereyiz bunun yanı sıra yeniden (yeşil Aksaray) düşüncesiyle binlerce ağacı, süs bitkisini toprakla buluştururken Dekoratif aydınlatmalarımız ve farklı peyzaj düzenlemelerimizle şehrimizi daha da güzelleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Özellikle ana arterlerde çimlendirme, süs bitkileri ve podima taşlarıyla yapılan süslemeler ilgi çekiyor.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021