SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray Tarihinin En Büyük Gençlik ve Spor Yatırımı İçin Protokol İmzalandı

Aksaray Tarihinin En Büyük Gençlik ve Spor Yatırımı İçin Protokol İmzalandı

A - +

Ana Manşet - 21.06.2021 - 15:38

Aksaray Tarihinin En Büyük Gençlik ve Spor Yatırımı İçin Protokol İmzalandı

Aksaray’ın, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 19 yılda her alandaki yatırımlarla zirveyi gördüğünü belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımı ile tarihinin en büyük gençlik ve spor yatırımlarını içeren protokolün imzalandığını bildirdi.

Aksaray’daki spor yatırımlarını değerlendiren Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “19 yıllık AK Parti iktidarında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye için, Aksaray için yapılanlar ortadır. Vatandaşlarımız gördükleri başarılar karşısında partimizi 2002’den bugüne kadar iktidara taşıyarak bizlere en büyük onuru, gururu yaşatmışlardır. Bizler milletin hizmetkarıyız, her ne yapılıyorsa milletimiz için yapılıyor” dedi.

AK Parti iktidarı olarak, eğitime, sağlığa, spora ve özellikle insana hak ettiği değeri vermeye çalıştıklarını belirten Başkan Altınsoy, “Cumhuriyet tarihinin pek çok alanda rekorlarını kıran hizmet seferberliği var. Şükürler olsun çıtamızı, Sayın Cumhurbaşkanı’mızın güçlü liderliğiyle her daim yukarılara taşıma gayretimiz var. Bu çerçevede önceki gün ilimize teşrif eden Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımı ile imzalanan protokolle Aksaray’ımızın ve ilçelerini ilgilendiren projelere start verildi.”

Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Aksaray’a yapılacak yatırımları aktaran Başkan Altınsoy, imzalanan protokoller kapsamında 200 adet pota, gençlik merkezleri, halı sahalar, yüzme havuzları, spor salonları, mevcut futbol sahalarının sentetik çim, tribün, soyunma odası gibi ihtiyaçlarının yenilenmesi gibi yatırımların bulunduğunu bildirdi.

Yapılacak olan hizmetlerin hayırlı olmasını dileyen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ilimize göstermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Gençliğimiz bizim en büyük umudumuz ve güvencemizdir. Onları daha iyi yarınlara hazırlamak hepimizin boynunun borcu. Onlar ne istiyorsa, neye ihtiyacı varsa biz yerine getirmek için çalışıyor, çabalıyoruz. İlimizin markası olan ve her platformda ilimizi en güzle şekilde temsil eden 68Aksaray Belediye Sporumuza da destek konusunda ne gerekiyorsa elimizden geleni yaptık, her

türlü imkanı seferber etmeye devam edeceğiz. Söz konusu yatırımların gerçekleşmesinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Hamza Aydoğdu’ya, Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu’ya, Belediye Başkanımız Evren Dinçer’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. ” açıklamasında bulundu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021