SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray SGİM iş yeri ziyaretlerini sürdürüyor

Aksaray SGİM iş yeri ziyaretlerini sürdürüyor

A - +

Aksaray Haberleri - 27.04.2016 - 14:17

Aksaray SGİM iş yeri ziyaretlerini sürdürüyor

Aksaray SGİM iş yeri ziyaretlerini sürdürüyor. Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürü Saffet Çalışkan, iş yerleri ziyareti kapsamında Otel Ahsaray sahibi Mehmet Tıpırdamaz ’ı ziyaret etti.
Sosyal Güvenlik ile ilgili bazı hususlarda bilgilendirmelerde bulunan Çalışkan, otel ile ilgili bilgi aldı. Özellikle Aksaray’ın Kapodokyanın giriş kapısı olmasının yanı sıra birçok tarihi yapıyı bağrında barındırdığını ve her yönüyle gelişen Aksaray’da yeni istihdam ve barınma alanları ihtiyacının da arttığını ifade etti.
Çalışkan: “turizmde, bölgede gerek tarihi, gerek dini turizm açısından son derece zengin olan Aksaray’ın hak ettiği turizm gelirlerini elde edemediğini düşünüyorum. Tur şirketleri ile gerekli diyaloğun kurulması ve bu alanda atılacak adımların Aksaray’a daha fazla turistin gelmesine katkı sağlayacağı kanaatindeyim ”dedi.
Otel Sahibi Mehmet Tıpırdamaz ise “150 kişi kapasiteli otelimizde Aksaray’ımıza gelen misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tıpırdamaz İl Müdürü Çalışkan’a teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021