SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray Nefes Almaya Devam Edecek

Aksaray Nefes Almaya Devam Edecek

A - +

Aksaray Haberleri - 03.06.2020 - 15:43

Aksaray Nefes Almaya Devam Edecek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Denizbank Arasında Oda Üyelerine Yönelik olarak hazırlanan Nefes Kredisinde Aksaray’a ilave 7 Milyon TL kredi desteği sağlanacak.

ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş’tan tarafından yapılan açıklama da; “Geçtiğimiz haftalar içerisinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından açıklanan ve Odamız tarafından sağlanan kaynakla TOBB Nefes kredisi tutarı Üyelerimiz tarafından kullanılmıştır.

TOBB Başkanımızın Aksaray’a vermiş olduğu müjde kapsamında 7 Milyon TL’lik Kredi tutarı da üyelerimizin kullanımına sunuldu. Bu kapsamda üyelerimiz tarafından kullandırılacak kredilerde uygulanacak faiz oranı yıllık %7,5 olacaktır. Ayrıca program kapsamında kullandırılacak krediler 2020 yılında anapara ve faiz ödemesiz (6-8 ay süre), 2021 yılında aylık eşit taksit ödemelidir. Ödemeler 12 ay vade şeklinde olacaktır. Kredi, ödemesiz dönem sonunda başlamak üzere Aylık Eşit Taksitli şekilde geri ödenecektir.

Bilinmesini istiyoruz ki, TOBB nefes kredisi, 25 milyonun altındaki işletmelerin başvuracağı bir kredidir. Bu kapsamda nefes kredisine başvurmak isteyen üyelerimiz odamızdan alacakları üye belgeleri ile bankaya başvurabileceklerdir. Ayrıca covid-19 tedbirleri kapsamında üyelerimiz isterlerse belgelerini odamıza gelmeden online olarak odamız web sitesinden de alabilirler. İlave 7 Milyon TL’lik Nefes Kredisinin üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na Aksaray İş Dünyası olarak teşekkür ediyoruz.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021