SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Aksaray İl Özel İdaresine 4 yeni araç alındı, 2 araç yolda

Aksaray İl Özel İdaresine 4 yeni araç alındı, 2 araç yolda

A - +

Aksaray Haberleri - 28.04.2016 - 11:34

Aksaray İl Özel İdaresine 4 yeni araç alındı, 2 araç yolda

Aksaray İl Özel İdaresine 4 yeni araç alındı, 2 araç yolda. Aksaray İl Özel İdaresine yol çalışmalarında kullanılmak üzere aralarında iş makinalarının da bulunduğu 1 Adet Asfalt Tankı 1 adet Asfalt serici 1 adet Mucur Serici ve 1 adet Dozer takviyesi yapıldı, 1 Adet Vidanjör ve 1 adet Tır Çekicisi alımı yapılacak.
İl Özel İdaresine yeni alınan araçlarla ilgili İl Genel Meclis Başkanı M.Muammer Tüzün yaptığı açıklamada; Özel İdaremizin daha etkin ve daha verimli çalışabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bilindiği gibi Aksaray’ın çok geniş bir kırsal alanı ve aynı zamanda çok dağınık bir yapısı ve çok sayıda köy ve Yaylalarımız var. Bütün buralara yolların yapılması, içme suyunun yapılması çevre düzenlemesi son dönemlerde hızla artan altyapı ve üstyapı çalışmalarımızla kırsal alandaki yaşam standartlarını artırıyoruz. Bugün kırsal alana gittiğinizde birçok köyümüzde gerçekten şehirleri aratmayacak ve bu yüzden köylerimizde, şehirlerde olan, çocuk parkından tutunda, otobüs durağına varıncaya kadar, ne varsa aşağı yukarı aynısını görmek mümkün. Bütün bu çalışmalarla biz kırsalda bir taraftan yaşam kalitesini artırıyoruz hem de daha güzel hizmet yapabilmek için Makine parkına kattığımız bu yeni araçlarla kırsal kesime yönelik alt yapı hizmetlerinde kullanılacaktır. Bununla kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standartlarını daha iyi hale getirmeyi düşünüyoruz. Çünkü Aksaray insanımız hizmetin en iyisine layıktır. Bunda özel idaremizin çok önemli katkıları var.” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021