SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray Belediyesi’nden Kabristanlıklarda Bayram Hazırlığı

Aksaray Belediyesi’nden Kabristanlıklarda Bayram Hazırlığı

A - +

Ana Manşet - 13.04.2023 - 14:22

Aksaray Belediyesi’nden Kabristanlıklarda Bayram Hazırlığı

Aksaray Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir şekilde kabir ziyareti yapmaları için kabristanlıklarda temizlik çalışmaları başlattı.

Yıl boyunca Ervah ve Bedir Muhtar Kabristanlıklarında çevre ve peyzaj düzenlemesi, fidan dikimi, mezarlık alanlarında genişletme çalışması yapan Aksaray Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde kabristanlıklarda kapsamlı çalışma başlattı. Mezarlıklar Müdürlüğü, vatandaşların bayramda kabir ziyaretlerini rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirebilmesi için kabristanlıklarda bir dizi tedbirler aldı.

Temizlik ekipleri, mezarlık içindeki ara yollarda süpürge araçları ve zemin temizliği ile yıkama çalışmalarını gerçekleştirirken ot temizliği, ağaç budama, yürüyüş yollarının onarımı ve bakım çalışması hız kazandı. Zabıta Müdürlüğü, yaklaşan bayram öncesinde yoğunlaşacak kabir ziyaretlerini göz önünde bulundurarak kabristanlıklarda gerekli tedbirleri aldı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021