SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Belediye Haberleri » Aksaray Belediyesi Yaz Spor Okulu Başladı

Aksaray Belediyesi Yaz Spor Okulu Başladı

A - +

Belediye Haberleri - 13.06.2022 - 15:25

Aksaray Belediyesi Yaz Spor Okulu Başladı

Aksaray Belediyesi tarafından çocukların ve gençlerin spor yapmaları ve sosyal aktivitelere katılarak yaz aylarını verimli bir şekilde geçirmeleri için düzenlenen Yaz Spor Okulları başladı.

Gençlerin ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği Yaz Spor Okulları, Aksaray Belediyesi Genç Osman Parkı ve Nakkaş tesislerinde başladı. Aksaray Belediyesi Yaz Spor Okulunda eğitimler hafta sonu futbol ve kort tenisi branşında devam ediyor. Yaz Spor Okulunda hafta sonu devam eden eğitimler gelecek haftadan itibaren hafta içinde de yapılacak.

Aksaray Belediyesinin her yaz çocukların sosyal ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Yaz Spor Okuluna 8- 13 yaş arası çocuklar kayıt yaptırabiliyor. Yaz Spor Okuluna kayıt süreci devam ederken, kayıt yaptırmak isteyenlerin Aksaray Belediyesi Hizmet Binası veya belediye ait Yunus Emre Tesislerine müracaatta bulanmaları gerekiyor.

Yaz Spor Okulunda futbol ve tenis dışında gezi, sinema, değerler eğitimi ve eğitsel oyunlarla çocuklar için daha eğlenceli hale getiriliyor. Aksaray Belediyesi Yaz Spor Okullarının 2 Eylül tarihinde sona ereceği bildirildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021